E-Bülten

Ad-Soyad  
E-Mail  

PROWA MANKEN elektronik bültenine üye olarak kampanyalar ve diğer tüm yeni gelişmeler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Döviz Çevirici

Hesapla Miktar Sonuç

HABERLER

- Prowa Manken olarak yeni oluşumlarla sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Anahtar teslim mağaza dekorasyonları, özel tasarım vitrin mankenleri ve 3D vitrin tasarım & uygulamalarıyla sizlere daha geniş kapsamlı hizmet vererek müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için emin adımlarla ilerliyoruz. Kendini ayrıcalıklı hissedenlere birinci sınıf vitrin dekoratörü ve mimar kadromuzla ayrıcalıklı hizmet ve ayrıcalık fırsatı sunuyoruz..

- Prowa Manken E-bültene kayıt olarak kampanyalar ve diğer tüm gelişmeler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

- Yeni manken modellerimizle her zaman olduğu gibi hizmetinizdeyiz..

- ÜRÜNLER: Prova mankeni (Terzi Mankeni),Çocuk Vitrin Mankeni, Bay Vitrin Mankeni, Bayan Vitrin Mankeni, Çamaşır Mankeni, Pantolon Mankeni..

- Manken sektöründe 1990'lı yıllardan beri hizmet sunan PROWA MANKEN, üretim sürecinin tüm aşamalarında müşteri memnuniyetini temel almıştır. Her biri kendi alanında tecrübeli personelimiz ve kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımız ile mağazalar için en ekonomik ve en özgün tasarımlarımızı sizlere sunuyoruz. 2000 yılında yaptığımız girişimlerle manken üretimi ile beraber mağaza dekorasyon alanıyla portföyümüzü genişlettik. Yurt içi ve yurt dışı müşteri ağını genişleterek büyümeyi hedefleyen şirketimiz misyonu olan dolaylı ve dolaysız yollarla oluşturduğu istihdamla Türkiye ekonomisine verdiği katkı ve yenilikçi vizyonu ile geleceğe umutla bakmaktadır.

- MÜJDECİLER VİTRİN MANKENLERİ VE TEKSTİL ÜRÜNLERİ DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Döviz Bilgileri

Alış Fiyatı Satış Fiyatı
Dolar $ 7.1924 7.2054
Euro € 6.7659 6.8107
Kur bilgileri gösterge niteliğindedir.